URZĄDZENIE

VIRTUE RF to platforma, nie lepiej się wykąpać jutro która łączy w sobie technologię mikronakłuwania z falą radiową. To innowacyjne urządzenie w sposób sprawdzony, nieinwazyjny i szybki pobudzi kolagen i elastynę w skórze, dzięki czemu uzyskamy widoczną poprawę jej kolorytu, ujędrnienia oraz redukcję głębokich i drobnych zmarszczek.

BEZPIECZEŃSTWO

Urządzenie to posiada specjalną głowicę Smart RF, która wytwarza mikrouszkodzenia na głębokości w zakresie 0,1 mm – 3,5 mm. Precyzyjne dobranie głębokości pozwala w pełni kontrolować zabieg w zależności od potrzeb pacjenta. Wprowadzane do skóry właściwej podczas mikronakłuwania sterylne igły tworzą mikroskopijne kanały, które stymulują naturalną produkcję kolagenu a dzięki zastosowaniu fali radiowej dostarczają także energię cieplną, aby dodatkowo wspomóc przebudowę kolagenu i elastyny, która napina i unosi skórę.

Opis

Urządzenie to posiada specjalną głowicę Smart RF, która wytwarza mikrouszkodzenia na głębokości w zakresie 0,1 mm – 3,5 mm. Precyzyjne dobranie głębokości pozwala w pełni kontrolować zabieg w zależności od potrzeb pacjenta. Wprowadzane do skóry właściwej podczas mikronakłuwania sterylne igły tworzą mikroskopijne kanały, które stymulują naturalną produkcję kolagenu a dzięki zastosowaniu fali radiowej dostarczają także energię cieplną, aby dodatkowo wspomóc przebudowę kolagenu i elastyny, która napina i unosi skórę. Wykorzystanie w urządzeniu Virtue RF innowacyjnej technologii Thermo Fractional RF pozwala dodatkowo na zwiększenie przepuszczalności skóry, co ułatwia wchłanianie składników kosmetycznych.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o dostępność urządzeń

Telefon: +48 510 000 000

E-mail: kontakt@goldenconcept.pl