URZĄDZENIE

Harmony XL Pro Special Edition to platforma laserowa najnowszej generacji izraelskiej firmy Alma Lasers. Platforma laserowa Harmony XL Pro Special Edition jest urządzeniem, które umożliwia przeprowadzenie różnych procedur laserowych na skórze. Działa ona na zasadzie wykorzystania specjalnych głowic, które emitują promieniowanie laserowe o różnej długości fali. Dzięki temu urządzeniu można wykonywać różne zabiegi, takie jak: usuwanie przebarwień, rozszerzonych naczynek, blizn, zmarszczek, nadmiernego pocenia, a nawet leczenie trądziku.

Wszechstronność

To wszechstronne urządzenie umożliwia łączenie podczas jednej procedury zabiegowej różnych typów laserów, co zwiększa skuteczność zabiegów. Wybierając zakres głowic użytkownik sam komponuje urządzenie dostosowane do potrzeb swoich pacjentów i charakteru swojej działalności.

Bezpieczeństwo

Platforma laserowa Alma Harmony XL Pro Special Edition posiada wiele zaawansowanych funkcji, takich jak: trójfazowy system chłodzący, który zapewnia komfortowe i bezpieczne wykonanie zabiegu, technologię OPT (Optimal Pulse Technology) i AFT (Advanced Fluorescence Technology), które umożliwiają precyzyjne dostosowanie parametrów zabiegu oraz zwiększają skuteczność i komfort zabiegu. Urządzenie to jest ergonomiczne i łatwe w obsłudze, co umożliwia jego wykorzystanie w praktycznie każdym gabinecie kosmetycznym czy dermatologicznym

Głowice

Glowica_clear_skin_pro

Głowica ClearSkin PRO,

dostarcza do 3000 mJ/pixel. Jest to dwa razy więcej energii niż w przypadku modelu podstawowego. Dzięki temu laser wnika głęboko w skórę powodując uszkodzenie termiczne, które jest zupełnie niegroźne dla naszej tkanki. Wręcz przeciwnie, powodując uszkodzenie a następnie gojenie nasza skóra się odbudowuje i jest wyraźnie napięta, odmłodzona i rozświetlona.
glowica-dye

Głowica DYE-VL,

dedykowana leczeniu zmian naczyniowych i pigmentacyjnych. Mała plamka zabiegowa 1cm2 sprawia, że zabieg jest precyzyjny i bardzo skuteczny. Głowica posiada również zaawansowany aplikator chłodzący, który przy maksymalnej mocy skutecznie ochłodzi skórę pacjenta, a sam zabieg będzie szybki i komfortowy.
glowica-clear-lift

Głowica ClearLift Pro

działa na skórę właściwą mechanicznie i podczas zabiegu nie mamy do czynienia z naruszeniem ciągłości naskórka. Tworzeniem kontrolowanych ognisk zapalnych zapoczątkowuje procesy gojenia, co prowadzi do przebudowy skóry. Zabieg CleraLift pobudza do produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna, napięta i rozświetlona, a zmarszczki zostają wygładzone. Dzięki możliwości wymiennych końcówek możemy działać na różnych głębokościach skóry w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta.
glowica4

Głowica iPixel ER:YAG 2940 nm

działa poprzez emitowanie impulsów określonych częstotliwości, które docierają i powodują oparzenie termiczne w miejscu naświetlania. Podczas zabiegu, głowica jest przesuwana po skórze sposób kontrolowany, dzięki czemu impuls laserowy są aplikowane tylko na wybranej powierzchni skóry. Dodatkowo laser powoduje odparowanie wody i powierzchniowych warstw skóry, co skutkuje usuwaniem niedoskonałości skóry oraz redukcją zmarszczek, blizn i przebarwień. Ponadto, głowica iPixel ER:YAG 2940 nm pobudza skórę do regeneracji, co prowadzi do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, a w efekcie zredukowania widoczności linii mimicznych oraz poprawienia jakości skóry. Warto zaznaczyć, że zabieg z wykorzystaniem tej głowicy jest bezpieczny i stosowany jest wielu gabinetach i klinikach medycyny estetycznej.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o dostępność urządzeń

Telefon: +48 510 000 000

E-mail: kontakt@goldenconcept.pl